Як створити анкету?
-Пройдіть коротку реєстрацію
-У правому верхньому куту перейдіть в іконку користувача в "Мої анкети"
-Виберіть "Створити Анкету"
-Обов'язково заповніть всі поля для коректної видачі в каталозі.
-Після створення анкети, натисніть кнопку "Редагувати Анкету" вам будуть доступні всі інші функції анкети.
Як додати фото, відео, ціни, SEO, URL, приховати анкету?
Після створення анкети потрібно зайти "Мої Анкети - Редагувати Анкету". В режимі редагування анкети є всі функції, які відсутні при створені.
Скільки анкет можна створити на аккаунті.
Стандартно на демо акк, можна створити 2 анкети. В робочому акк - 5 анкет. У професійному акк - 9 анкет. Створювати багато анкет по різним містам на різних акк - заборонено. Для збільшення видачі по містах є послуги геолокації.
Чи можна створювати одну послугу/товар/пропозицію по різних категоріях.
Можна, АЛЕ... Анкети повинні відрізнятись по фото, відео і бажано б по тексту. На приклад у вас продакшин студія і ви хочете створити анкети в категоріях "Фотографи", "Відеографи", "Кліпмейкери". Вам потрібно створити 3 анкети, але підготуйте різні аватарки, фото та відео які будуть відповідати тематиці категорії. Заповнювати 3 категорії одним логотипом і одним промо роликом ЗАБОРОНЕНО.
Яка різниця "Відгуків" від "Рекомендацій"
Відгуки залишають лише замовники які зверталися за послугами до артиста/підрядника/локації/арт-майстри. Колеги можуть лише рекомендувати. Рекомендацію можуть залишити колеги зі своєї анкети. Якщо Ви перетиналися в живу та бачити в роботі артиста/підрядника/локацію, залишися з гарними враженнями то сміло рекомендуйте колег по цеху. Але пам'ятайте, якщо когось рекомендуєте, а замовник залишиться не задоволеним то від цього може постраждати й ваша репутація як професіонала. Тому рекомендуйте лише тих в кому впевнені на всі 100% особисто!