Як вибрати діджея?

Як вибрати діджея?

Як вибрати діджея?
Діджей на свято – людина, без якої не обійтися на урочистості. Весілля, хрестини, День народження… Події, перед якими всі винуватці урочистостей та запрошені гості перебувають у трепетному очікуванні яскравих та позитивних емоцій, виключно приємних моментів, нескінченних веселощів. Кожен з яких важко уявити без музичного супроводу. Який хотілось би, щоб був на належному рівні, а не муз. доріжка з рекламою на ютубі. 

Саме DJ здатний задати атмосферного драйву усьому святу, розваживши та потішивши всіх присутніх на ньому. Без танців та пісень на таких заходах не обійтися. І якщо ви наївно вважаєте, що можна обійтися самотужки, замість того, щоб оплачувати послуги діджея, то дуже помиляєтеся. Адже це професіонал своєї справи. DJ здатний взяти на себе масу клопоту з організації чудового свята.

Як вибрати діджея на свято?
Для багатьох це питання не з легких, особливо якщо людина далека від світу шоу-бізнесу. Адже хочеться, щоб вибір був правильним і все пройшло по вищому розряду. Але це буде не такою складною справою, якщо скористатися кількома основними, важливими рекомендаціями.

  • Насамперед не полінуйтеся приділити достатній час для спілкування з діджеєм і, звичайно ж, особистою зустріччю. Саме на ній ви зможете зрозуміти наскільки вам вдасться налагодити контакт. Наскільки приємною буде приємна його присутність на святі. Тут важливі не лише його регалії, а і як ви зможете знайти з ним особистий контакт. Це стосується насамперед весіль та великих заходів, де важливий професіоналізм та відповідальність. Інша справа DJs для вечірки або нічний клуб. На вечірках люди приходять танцювати, значно важливіше почуття смаку, почуття аудиторії, а головне сам формат музики. Найкращий спосіб перевірити це послухати його DJ сет або відео з трансляції (дивіться їх у соц.мережах). Хороші та якісні фото, хоч і не завжди, але точно з більшою ймовірністю скаже вам, що перед вами людина, яка знає свою справу. 
  • Другий за важливістю фактор – репертуар. Тому обов'язково обговоріть його до найменших деталей враховуючи стиль заходу, а також основну вікову категорію та переваги гостей. Також у більшості випадків можна затвердити з діджеєм плейлист для кожного моменту свята. Зустріч винуватців урочистостей та гостей, музика під час бенкету, розважальна програма.
  • Уточніть, чи діджей має всю необхідну апаратуру, щоб не замовляти її в іншому місці. Намагайтеся зрозуміти один факт, що діджей послуга та інсталяція апаратури це різні речі. Так, багато діджеїв мають свій апарат, але це може в рази збільшити ціну послуги. У багатьох закладах типу клубу, ресторану вже стоїть готова апаратура і від діджея потрібно лише послуга діджеїнгу на вечір. У той же час, якщо ви замовляєте відомого DJs виконавця, навряд чи він захоче турбувати себе питанням апаратури, і тоді вже звук та апаратура в оренду лягає на ваші плечі. Також дізнайтеся по відгуках наскільки він готовий працювати в тандемі з іншими колективами та чи володіє він, наприклад, умінням не просто працювати за пультом і т.д.

Чи варто звертати увагу на відгуки?
В цілому так, але не варто повністю покладатися на них, навіть якщо вони об'єктивні. Кожне свято, як і люди, по-своєму індивідуальне. І якщо десь запрошений музикант ідеально перебував на своєму місці, це зовсім не означає, що таким він буде на будь-якій події. Натомість, варто не полінуватися прогорнути каталог діджеїв в Україні та окрім спілкування ще й безпосередньо побачити його у справі. Не забуваємо, як і все на світі, що одному добре щось іншому погано, але звертаємо особливу увагу на наші рекомендації.

У нашому каталозі Арт-Зона є всі діджеї України або фільтруйте по містах (Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Рівне, Луцьк, Житомир, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Чернігів, Черкаси , Суми, Полтава, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг і т д)

  • Поширити у соціальних мережах: