Як вибрати Ведучого чи Тамаду.

Як вибрати Ведучого чи Тамаду.

Ведучий на свято – незамінна людина на кожній урочистості.
Свого роду це справжній капітан судна під назвою «Свято», що грає визначальну роль у тому, наскільки воно відмінно пройде і виправдає всі ваші очікування. А це багато в чому залежить від ведучого (тамади). Тому до пошуку ведучого заходів в Україні варто поставитися з особливою упередженістю. І постаравшись зробити це так, щоб він припав до душі не лише вам, а й гостям.

Для цього він повинен бути не тільки професіоналом своєї справи і фахівцем, але і справжнім психологом. Вміючим розташовувати до себе людей, підіймати їм настрій та робити це ненав'язливо. Про що можна дізнатися під час особистого спілкування або прочитавши відгуки про нього в каталозі ведучих в Україні. Ведучими можуть бути не просто аматори та люди, які люблять свою справу, а й професійні «зіркові» артисти різних жанрів.

Особливо це важливо для заходів з великою кількістю гостей. Адже ведучий свята має вміти привернути до себе увагу кожного з них, не допускаючи навіть можливості пустити те, що відбувається на самоплив, або ж змусити людей нудьгувати. Це його єдиний і головний обов'язок.

На що варто звернути увагу, вирішивши замовити ведучого?
Насамперед потрібно розуміти всю важливість моменту. Підійшовши з особливою відповідальністю до цього питання. Ну а щоб все пройшло як по маслу, і ви на всі 100% залишилися задоволені своїм вибором, варто дослухатися порад і рекомендацій професіоналів або тих, хто вже з цим стикався на своєму досвіді.

Не відкладайте на завтра те, що потрібно зробити сьогодні. І займіться пошуками ведучого на свято за кілька місяців до дати урочистостей. Не варто наївно вважати, що вам вдасться зробити це за кілька тижнів і тим більше днів. Є велика ймовірність того, що на цю дату хорошого ведучого тамаду забронюють інші.

Виберіть кілька кандидатур та влаштуйте зустріч з кожною з них. При цьому будьте максимально упереджені і якщо вам щось не сподобалося, не заплющуйте на це очі, думаючи, що на подію все буде по-іншому. Перше враження найважливіше.

Якщо ви запрошуєте ведучого з іншого міста, уточніть його райдер до найменших деталей. Іноді це може виявитися неприємним сюрпризом наприкінці заходу. І додаткові витрати можуть становити майже половину гонорару.

Переконайтеся, наскільки людина пунктуальна, чи завжди перебуває на зв'язку і вчасно приходить на зустріч. Коли наречена спізнюється на весілля, це нормально. Але така витівка з боку тамади - це недопустимо. Це не тільки зіпсує всім присутнім гостям настрій, а може збити розклад всього заходу. Що також пов'язане із витратами.

У кожного ведучого є свій стиль одягу та манера в якій він виступає, не вміючи перебудуватися чи змінити свій імідж. Тому обов'язково перегляньте фото та відео того, як він поводиться на сцені в процесі роботи. А яке у нього амплуа.

Ще одна важлива рекомендація.

Говорячи про невеликі лайфхаки, здатні допомогти заощадити вам час та гроші варто згадати ведучих свят, які працюють у тандемі з діджеєм чи творчими колективами. Що дозволить вам не займатися ще й самостійним пошуком людини для створення музичного супроводу урочистостей. Залишиться просто познайомитися з ним та його творчістю.

Якщо вам потрібен ведучий чи тамада на свято, весілля, корпоратив, день народження, захід чи інші формати, перегляньте наш каталог Ведучий / Тамада / МС в Україні.

  • Поширити у соціальних мережах: