Каталоги як джерело замовників та клієнтів

Каталоги як джерело замовників та клієнтів

Навіщо реєструватися на каталогах артистам та підрядникам?
Насправді каталоги це досить хороша річ за своєю концепцією, інша справа, що каталог каталогу відрізняється. Ми поговоримо про каталоги, як такі, так і каталог, як інструмент для артиста або менеджера.

Каталог це місце, в якому зібрані однорідні предмети, товари або послуги з можливістю пошуку за різними видами сортування. Насправді каталогів дуже багато в інтернеті, але 95% їх навіть ніколи не бачили. З іншого боку, кожна категорія в каталозі може видаватися в пошуковику в топових позиціях. Тому навіть погані каталоги для точкових категорій можуть бути джерелами високих доходів.

Каталогів для артистів та підрядників в Україні не так вже й багато, а хороших взагалі одиниці. З локаціями та магазинами трохи простіше, але суть одна – реєстрація в каталогах приводить вам клієнтів. Такий спосіб просування не є швидким, але якщо підходити до питання стратегічно та робити аналітику за цілий рік, то замовлення з каталогу десятикратно і навіть стократно перевищують у доходах на тлі витрат, чого не скажеш про рекламу в соц. мережах.

Каталоги бувають як платні, так і безкоштовні. Загалом є сеанс витратити час на пошук каталогів та якісно заповнити оголошення анкети. Такі анкети часто потрапляють у топ видачі в гугле, і часом із 10 заповнених каталогів одну анкету пошукова система може підняти та видавати у ТОП1-3 видачі. Для клієнта це постійні дзвінки та замовлення конвертовані у гроші. Особливо приємно, якщо оголошення вічне, безкоштовне, а каталог працює без перебоїв.

Плюси та мінуси реклами в каталогах. Порівняння SEO із SMM.
Просування послуг у соц. мережі типу інстаграмі, ФБ тощо (тобто SMM), дуже ефективно, але з тим досить витратно, як у часі, і у грошовому еквіваленті. Просування в стилі СЕО, в яке також входить реєстрація в каталогах, в більшості випадків заповнюється раз, якщо реєстрація платна або ви купуєте дод. послуги каталогу, це в рази дешевше ніж SMM. Як результат ви витрачаєте мінімум часу і фінансів, але іноді стабільно отримуєте клієнтів.

Як результат, можна сказати, якщо вам потрібна терміново і вже результати, починайте з SMM. Якщо ви плануєте все з розумом, хочете побудувати ефективну стратегію та бігти на довгі дистанції, займіться СЕО та заповненням каталогів. А потім наздоганяйте все через соц. мережі. У соц. мереж погане СЕО, і вони ефективні в короткий термін. Перестаньте виставляти пости, сторі і вас забудуть. У СЕО все навпаки, як дороге вино, чим більше анкета знаходиться в індексації Google, тим більше вона має авторитет.

Наш портал має п'ять каталогів, в яких можна знайти будь-яку тематику з арт сфери, шоу-бізнесу та роботи побудованої на творчості. Наші анкети мають СЕО налаштування та навіть функцію ручної індексації. Реєстрація за 2хв. Заповнення профілю за 10 хвилин, і ви довічно отримуєте клієнтів абсолютно безкоштовно. Реєструйтесь на art-zona.com.

  • Поширити у соціальних мережах: